Nastavte si tyto stránky jako Váše domovské stránky  Přidat tyto stránky k oblíbeným Ukáže, kolik je hodin a datum..

:: Recenze
:: Triky
:: Sk8 shopy
:: Lokality

:: Photosesion
:: Rozhovory

:: Fingerboard

:: Tony Hawk 3

:: Autoři 

:: Odkazy
:: Napiš nám

:: Chat

::Recenze

*Praha 2001

*Praha 2002

*411/50

*SQUADRA

*Rodney Mullen vs. Daewon Song

*Flip-Sorry

*Sk8 is gr8 video magazine

*Sk8 is gr8 video magazine 2

*Sk8 is gr8 video magazine 3

*Pj Ladd's wonderful horrible life

*The Firm-Can't stop

 

 

::Firm-Can't stop Firm

 

Název: The Firm-Can't stop the Firm

Délka: 55 min.

Www: nevim..

Obálka:Klikněte a video se zvětší..

 

Video začíná reklamou na Adidas,kde je jeden "maník" kterej má na sobě ceduli "The Earth is flat"(Země je placatá), v tom přijede Jani Laitiala a "wallrajde" ho.. Po reklamě to už začíná-Bob Burnquist projíždí rouru jako loping ale bohužel spade.

Pak titulky jako z nějakého gangsterskýho filmu, celý tým vystoupí z aut a přiváže vzkaz(Can't stop) na cihlu a hodí ho do okna. Tak tahle začíná nejlepší video od Firmu.

První profil má Jani Laitiala ss bs varial heelflip, fs ollie do fs crookedu a hned ss heelflip ze tří v Barceloně to na ůvod stačí, z 11-ti schodů fs hardflip, fs noseslide na railu z osmy, bs ollie a hardflip z double setu(4 mezera 4) a je tu i Stalin flip fs crooked na třech a fs flip do 5-0u,fakie fs heelflip z 12-ti. Skončí profil Janiho a je tady The Dream, tedy sen, Lance Mountainovi se zdá, že má barák jako skatepark, takže dává crooked na stole, bs lipslide na rampě na zahradě, v ložnici se otočí a jede do obýváku kde dá nějakej takovej nosegrind, rozjede se po schodech a dá venku na zahradě nosegrab nebo indy, a už je to tady začne hrozně moc padat, furt jenom padá už i ze stromu, plive listí, uff naštěstí ho probudí,spocenej  nějakej kamarád.

Javier Sarmiento je hodně technickej, dělá hlavně flipy a manuály- fs flip do manualu, manual fs do manualu, nollie flip a nollie bs flip ze sedmi, 360flip transfer do noseslideu, 360flip do manualu, bs flip do nosemanualu revert, nosemanual flip manual,kickflip to nosebluntslide z 5-ti a k tomu zpívají nějaký Arabové.. Další je John White ten je takovej přesnej opak Javiera, protože spíš jezdí raily, takže fs smith grind z 10-ti, ale zase takovej nollie tailslide nollie flip out na lavičce taky neni k zahození, fs flip z 9-ti,heelflip do nosemanualu nollie flip out, bs boardslide z patnácti,kickflip do "bektela" a nollie flip crooked.. Další je zrzavej Holanďan s (pro nás) nevyslovitelným jménem Wieger Van Wageningen, nollie noseslide z 13-ti ve standartně pruhovaným triku, bs flip na dva schody a switch fs ollie a nosegrind z šesti, je na hrozně dlouhý bs tailslidy,nollie flip noseslide z čtrnácti..Pak skončí,a jsou tady (asi) amatéři za Firm,ekceluje Wagner Ramos-fs do 5-0 z osmi na railu, fakie 360flip do manualu, pak Mike Clan, Mexx Sablone-byl na Wonderful Horrible Life od Pj Ladda.

Jared Herman jeho profil začíná jak se rosekává na různejch zábradlích-teče mu i krev,a pak nečekaně vrátí bs boardslide z dvaceti, kickflip do nosemanualu shovit do manualu kickflip out, fs overcrook z desíti, varial kickflip z double setu,kickflip fs noseslide z 7..

Dále je scénka která se jmenuje Homework(ůkol), jeden kluk jezdí před domem a máma chce aby udělal domácí ůkol(Come Inside and do your Homework) on se rozčiluje ale jde, máma mu veme skejt a zavře ho do pokoje,tam si vyndá knížku a učí se, ale nebaví ho to tak si prohlíží skateovej časopis, příjde máma a veme mu to a říká:"I told you to do your homework!", odejde a hraje se s fingerboardem, to mu taky veme a zase řiká:"This is the last time no more skateboards!" a zase odejde, von si lehne na postel a máma zase přijde(má to,ale smůlu) a křičí:"When i get back your homework beller be done", jde k oknu a vidí jak máma odjíždí, pozve kamarády a "jezdí" na polštáři po bytě,přestěhují ho, a najednou jeho máma přijede, rychle de do pokoje a dělá že se učí, a máma de do obýváku a vidí..

Tak a zpátky k ježdění a je tu muj oblíbenec Ray Barbee, varial heelflip přes rail v Barceloně,fs bluntslide a nosegrind revert, fs flip přes piknikáč, fs heelflip z sedmi, manual kickflip manual, flip přes hydrant, heelflip do manualu flip přes tři out.

Dále už jednou zmiňovaný Lance Mountain jezdí jenom v bazénu, takže třeba boardslide do zatáčky revert, indy a ještě v tom letu tailgrab, handstand, bs lipslide..Matt Beach,nosebluntslide a fakie fs heelflip ze tří jako Laitiala, kickflip fs tailslide to zatáčky, shifty flipy, hrozně dlouhej lipslide na zídce, fs bluntslide na railu z 6-ti, noseslide do crookedu na railu z devíti, nosebluntslide na zídce z devíti, switch bs heelflip a 360flip ze skočky přes dvojtou lavičku, flip z desíti, dlouhej bluntslide, shifty flip z desíti.

Rodrigo Teixeira, má skvělej styl a v tomhle profilu skvělou hudbu.. ..začíná ss manualem na po kolena zídce pak fakie fs flip a bs nollie přes zídku, kickflip fs crooked a kickflip fs nosebluntslide na piknikáči ze schodů,flip do manualu a kickflip bs nosegrind, kickflip bs noseslide ze zídky z double setu, nollie flip do manualu,kickflip do nosemanualu bs out, 50-50 na railu z 20(sice malejch,ale stejně) schodů, nollie flip nosemanual, kickflip bs nosegrind bs out, "macatý bektelo" z deseti, kickflip bs 50-50 na zídce z 12-ti, bs kickflip z double setu(4 a 5), kickflip fs boardslide ze sedmi a bluntslide, nollie flip do manualu flip out, bs kickflip na dva a ss fs flip z 5-ti, nollie fs noseslide z 10-ti,ss  kickflip backlip ze schodů..

Další je.. ..Bob Burnquist a jeho malá dcera, a pak už to začíná-obří kickflip v Marseilleiskym bazénu, kickflip indy v bazénu, fs boardslide na railu ze schodů, 50-50 na railu ze schodů, kickflip do manualu flip out ze skočky, a teď zpátky do rampy-double handstand,kickflip z rampy na plošinku do nosemanualu, tailgrab, fs lipslide do zatáčky, no-comply,"třistašede" kickflip indy, bs tailslide, 360° kickflip, kickflip bs noseslide, kickflip crooked, boardslide change foot, loping, 540° tailgrab, 360flip to indy, kickflip indy kickflip protočenej rukou a pak projede nahoře otevřeným loopingem..

KONEC!

 

 

 

(c) SK8WORLD 2004 desing by Larry

REKLAMA