Nastavte si tyto stránky jako Váše domovské stránky  Přidat tyto stránky k oblíbeným Ukáže, kolik je hodin a datum..

:: Recenze
:: Triky
:: Sk8 shopy
:: Lokality

:: Photosesion
:: Rozhovory

:: Fingerboard

:: Tony Hawk 3

:: Autoři 

:: Odkazy
:: Napiš nám

:: Chat

::Recenze

*Praha 2001

*Praha 2002

*Praha 2003

*411/50

*SQUADRA

*Rodney Mullen vs. Daewon Song

*Flip-Sorry

*Sk8 is gr8 video magazine

*Sk8 is gr8 video magazine 2

*Sk8 is gr8 video magazine 3

*Pj Ladd's wonderful horrible life

*The Firm-Can't stop

*Girl-Harsh Euro Barge

 

 

 

::Girl-harsh euro barge

Název: Girl-harsh euro barge 

Délka: okolo 30min.

Www: www.girlskateboards.com

Obálka:  

 

 

 

Toto video je o evropském tour co udělal Girl tým v roce 2001 nebo 2002 je zde Brian Anderson,Mike Caroll,Rick Howard,Eric Koston,Rick McCrank,Jeron Wilson,Brendon Biebel,Robbie McKinley,Jereme Rogers.

Video začíná v Portugalsku kde je dobrý betonový skatepark,radši nebudu řikat moc jména,abych se nespletl,ale je tam hezký nollie noseslide,(pak známé tváře která poznám) Mike Caroll dá kickflip noseslide,Jeron Wilson 360flip přes pyramidu,Rick McCrank na tý zdi dá nosebluntslide to fakie,pak street,kde dá McCrank hezkou sérku,Brendon Biebel tu dá kickflip bs noseblutslide.

Pak Francie,nejdřív závody nebo kontest v Cosadostra sk8parku,Jereme Rogers-kiclfip bs lipslilde,bs heelfip přes pyramidu,Brendon Biebel mega nollie 360flip přes pyramidu,Rick McCrank-přelítne celej funbox do lipslidu,stalfishem do fs lipslideu,melonem do bs lipslidu,přeletí celou pyramidu fs kickflipem(až na zem),Mike Caroll dá nollie flip manual na tom kde se obyčejně dávaj grind nebo slidy na funboxu,Eric Koston-360flip do fs boardslideu na railu.Paříž-Rogers-nollie heelflip noseslide na eskalátorech(dole jak je takovej ten výčnělek) a ostatní na něj házej lahve,Big Five(pět velkejch schodů)-50-50 na railblocku ze dvou v podání Mike Carolla. Někde v Paříži našli další takový schody,ale jenom tři-Rogers-fs flip,ss flip.Brandon Biebel-nolie bs hardflip přes řetěz,Jereme Rogers-nollie bs flip z osmy,ss hellflip a ss flip,Mike Caroll-krásnej bs tailslide za odletu holubů,Brandon Biebel-kickflip nosemanual na soklu z,kterého vede bank.A je tu Rick McCrank a jeho mega "držka" na railu na kterym chtěl nejspíš dát fs tailslide(nebo lipslide),ale ten rail je asi z 16-ti schodů a on se z něj odrazí přelítne schody a spadne na nohy,fakt hustý.

Další země je Německo a krytý sk8park-Brian Anderson-bs noseblutslide,Jereme Rogers-overcrooked na plnym railu,Mike Caroll-bs tailslide na plnym railu,bs nosegrind kickflip out,a hustá drška při fs tailslide a street-Brandon Biebel-kickflip nosemanual flip out.

A PRAHA,vlastně kvůli tomu jsem tohle video z recenzoval.Takže Stalin-Brandon Biebel-fakie bs ollie do nosegrind bs out.

Jereme Rogers-fs kickflip do ss 5-0 v sérce,Mike Caroll-360flip a bluntslide to fakie a ss fs heelfip a bluntslide, Brian Anderson-kickflip bs tailslide to fakie,varialheelfip z devítek. Pak je tam různě z Mystic Skate Cupu,třeba jak Mike Caroll furt dával jenom jeden rail, a pak bývalá krytá rampa(teď je tam bazén). Pak už je Rakousko a krytý skatepark(mám pocit že to je Skatelab ve Vídni) Brendon Biebel-nosegrind přes celej funbox,Robbie McKinley-bs 360flip,Mike Caroll-přeskočil piknik table fs flipem. Street-Rick Howard-fs noseslide. A titulky.

Pak na letišti Rick McCrank dělá 360flip přes kanál,ale neuvědomili si že tam je kamera a tak museli zaplatit 2000 dolárů(jestli jsem to dobře pochopil).Různý kraviny že třeba jede jeden dá tailslide a pak jede další dá ho taky a za nim dálší a dálší,jak dělá Biebel asi 10 kliků s tlesknutím,atd. atd.!

  .::Ukázky(formát WMV)

Brian Anderson-varialheelflip na Stalinovi (94Kb)

Brandon Biebel- kickflip to loong nosemanual (590Kb)

Mike Caroll-bs tailslide (91Kb)

Mike Caroll-sérka(360flip..bluntslide..fs flip..bluntslide) na Stalinovi (466Kb)

Eric Koston-360flip to fs boardslide (99Kb)

Rick McCrank-melon to bs lipslide (119Kb)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(c) SK8WORLD 2004 desing by Larry

REKLAMA