Nastavte si tyto stránky jako Váše domovské stránky  Přidat tyto stránky k oblíbeným Ukáže, kolik je hodin a datum..

:: Recenze
:: Triky
:: Sk8 shopy
:: Lokality

:: Photosesion
:: Rozhovory

:: Fingerboard

:: Tony Hawk 3

:: Autoři 

:: Odkazy
:: Napiš nám

:: Chat

::Recenze

*Praha 2001

*Praha 2002

*411/50

*SQUADRA

*Rodney Mullen vs. Daewon Song

*Flip-Sorry

*Sk8 is gr8 video magazine

*Sk8 is gr8 video magazine 2

*Sk8 is gr8 video magazine 3

*Pj Ladd's wonderful horrible life

*The Firm-Can't stop

 

 

::Pj Ladd's wonderful horrible life

 

Název: Pj Ladd's wonderful horrible life

Délka: 35 min.

Www: www.coliseumskate.com

ObálkaObálka DVD

 

Video začíná Jereme Rogersem, jeho profil je hodně hustej, sice nevim kolik mu je, ale vypadá na málo, dělá triky, jako bs noseslide 360 shouvit out, nollie fs flip ze šesti.. ..to je jenom hrstka toho co zde předvádí a k tomu mu hraje nějaká kubánská hudba. Dále je zde Alexis Sablone, nejdřív se vysekává na různých schodech a pak to začne-fs boardslide na zídce co je skoro na všech videích, flip ze sedmi jako by nic, z desítek fs flip, a ta hudba.. Po Alexovi má profil Colin Fiske, kterej má asi hodně rád schody, a taky je to vidět, ollíčka z těch největších.. ..fs flipy mu taky nejsou za těžko, v jeho profilu má pár záběrů i Brian Summer, kterej je vidět třeba v "Adio-One step Beyond", a jeho fs salad na zábradlí, je fakt hustej, ale to už je zpátky Colin-fs flip do manualu, ale nesmíme zapomenout na jeho "řádění" na schodech-ollie z double setu(6 mezera 8). Southie, tak se jmenuje další rider na tomhle videu, začíná svůj profil, tím že každýho "šikanuje", strká někomu hlavu do záchodu atd.. ..no comply přes chodník ze zídky, manual no comply out, switch shovit přes takovej docela velkej gap, fs flip z double setu(4 mezera 2). Ryan Gallant, začíná profil (asi)u sebe doma, kde si všechno žehlí, pizzu, ponožky, ale i desku(teda vypadá to jako nějakej rybička). Bs shifty přes hydrant, hardflip na dva schody do manualu, fs flip z double setu(4 mezera 2), 5-0 flip out, flip ze čtyř přes hodně velkej květináč dole, flip do manualu na dva schody nollie out, flip nosebluntslide na piknikáči přes gap.

Pj Ladd(připomíná mi Jakuba Brože(vzhledově))- je asi z tohoto videa nejlepší(teda pro ty, kteří mají rádi technický ježdění)-bs varial heelflip, bs trišede z chodníku, bs 360 flip v sérce, nollie heelfilp crooked, 5-0 do nosegrindu, kickflip bs tailslide bs shovit out, 5-0 kickflip 5-0, flip do fs noseslidu 360shovit out, bluntslide do 5-0, bluntslide do switch nosegrindu.. atd..

Pak nečekaně titulky a jede se dál(což je dost vzvláštní, řikám si že na obalu je 35min.), když skončej, je tam toho hodně:-), ne to se nedá vyprávět(360flip z double setu) .. kupte si to..

 

 

 

 

(c) SK8WORLD 2004 desing by Larry

REKLAMA