Nastavte si tyto stránky jako Váše domovské stránky  Přidat tyto stránky k oblíbeným Ukáže, kolik je hodin a datum..

:: Recenze
:: Triky
:: Sk8 shopy
:: Lokality

:: Photosesion
:: Rozhovory

:: Fingerboard

:: Tony Hawk 3

:: Autoři 

:: Odkazy
:: Napiš nám

:: Chat

::Recenze

*Praha 2001

*Praha 2002

*Praha 2003

*411/50

*SQUADRA

*Rodney Mullen vs. Daewon Song

*Flip-Sorry

*Sk8 is gr8 video magazine

*Sk8 is gr8 video magazine 2

*Sk8 is gr8 video magazine 3

*Pj Ladd's wonderful horrible life

*The Firm-Can't stop

 

 

 

::Praha 2003

Název: Praha 2003

Délka: 45min.

Www: www.grind.cz/praha

Obálka:

 

 

 

V Praze 2003 se objeví nejdřív papoušek s holubama a pak už to jede,Lukáš Daněk,rozbitej fisheye a Honza Minol a jeho kickflip to fs boardslide na railu z 12 na Stalinovi.

A kdo bude mít v této Praze profil?No tak první to je Vašek Puto,ale nesmíme předbíhat,nejdřív ze všeho je tady Montage 01,kde je třeba Raša a jeho nollie hardflip ze sedmiček na Stalinu,Peter Molec-bs crooked a fs tailslide na railu na Štváně,Tom Vyhnánek a jeho známý manuály,a Lukáš Daněk a triple boardslide change foot,Oskar Vajner,Vašek Holub-nollie kickflip crooked,Vilda Klesa,Dan Eliášek-kickflip bs 5-0,Honza Minol-fs boardslide z 10-ti.

A konečně je tady už zmíněný Vašek Puto,který má vlastně ve svém profilu,většinu záběrů z Barcelony,kde ho asi hodně bavilo přeskakovat schodníku na chodník,třeba bs flipem,nebo tady má taky sérku ze stalina kde dává hodně bluntslidy,ale ty nosebluntslidy a bluntslidy dáva i jinde než na stalinovy,třeba na lavičce v Barceloně.

Po Vaškovi je tady Eda Alina a Petr Horvát,kterej prej slyšel,že jsou vlastně jeden,no ale to prej neni pravda a přesvěčí vás o tom,třeba tim že jezděj každej na jinou nohu nebo třeba Horvátův super styl.

A ůvodní Horvátův trik je fakie heelflip do bs noseslideu,Edova první sérka je bs tailslide a kickflip 5-0 a 5-0 fs out,Petr-kickflip 5-0 a nollie heelflip tailslide nollie crooked a nollie kickflip,Eda-50-50 na railu z 12-ti a pak se dvakrát odstrčí a skočí další dvanáctky.Ale nejlepší je k tomu ta rock´n´rollová vypalovačka.

A montage 02-Aleš Vodvářka-360° indy ve Strašnicích,Jakub Osten-nollie kickflip noseslide,Lukáš Karásek a jeho krásnej crooked z 12-ti na railu i Ondro Leskovjansky taky pokořil tento rail třeba 50-50 to fs lipslidem,Aleš Bubla,Suchopárek-nollie bs kickflip,Sajmon-varial heelflip ze sedmi a impossible to nosemanual.

Pal už Jirka Šolc nemůže dát noseslide na nějaký zdi na nějákém sídlišti,ale už to asi nemůže vydržet dědek s babkou tak tam příjdou a začnou nadávat a nadávat a vyhrožovat..pak už to dá a radši jdou pryč.

Další profil tady má Tomáš Vintr,kterej nejdřív je v Barceloně na Macbě a tam je nějaká školka a ty řikaj jak se jmenujou,je hustý,že už mluvěj anglicky no a pak už vrátí crooked,ale už jsme na Staliovy kde Vintr dělá nollie nosemanual kickflip out a nollie noseslide z devíti,a pak zase Barcelona a velký čtyřky a Tom z nich dá nejdřiv nollie pak fs ollie a i kickflip.A už jsme zase v Praze-fs lipslide na zábradlí z docela hustejch schodů,crooked z deseti v Brně.

Henning Braaten z Norska a Pavel Chalupecký z Prahy tu maj taky profil,Henning-bs nollie z pěti schodů a switch ollie z double setu,kickflip bs 5-0,nollie bs flip z osmy,Chalupecký-bs ollie do switch 5-0 a switch crooked,má tam hodně technický věci manualy..

A Montage 03-a Maxim Habanec a kickflip z devíti v sérce ve dvanácti je dost slušný a fs boardslide ze sedmy,Jan Hrobský-switch flip 5-0 a bs tailslide kickflip out,Aleš Vodvářka-nosegrind 360flip out,Jirka Puffer,Jirka Volmuth-nollie heelflip noseslide.

A poslední profil-Jakub Brož,který se fakt hodně hustě vypracoval a na jeho trikách je to hodně vidět-nosemanual nollie hardflip out,5-0 shovi-te nosegrind,nollie nosegrind flip out,fs 5-0 z 9-ti schodů,5-0 bs out..

A konec a titulky a pády a légracky..zlomený desky..a různý jiný blbosti..

Jo a pak bonus..video bonus,víc neprozradim..kupte si to..je to fakt dost dobrý..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(c) SK8WORLD 2004 desing by Larry

REKLAMA