Nastavte si tyto stránky jako Váše domovské stránky  Přidat tyto stránky k oblíbeným Ukáže, kolik je hodin a datum..

:: Recenze
:: Triky
:: Sk8 shopy
:: Lokality

:: Photosesion
:: Rozhovory

:: Fingerboard

:: Tony Hawk 3

:: Autoři 

:: Odkazy
:: Napiš nám

:: Chat

::Recenze

*Praha 2001

*Praha 2002

*411/50

*SQUADRA

*Rodney Mullen vs. Daewon Song

*Flip-Sorry

*Sk8 is gr8 video magazine

*Sk8 is gr8 video magazine 2

*Sk8 is gr8 video magazine 3

*Pj Ladd's wonderful horrible life

*The Firm-Can't stop

 

 

 

::Sk8 is Gr8 video magazine 3

 

Název: Sk8 is Gr8 video magazine:3

Délka: 36min.

Www: sk8.is.gr8.cz/videomagazine

Obálka

Kliknutím na fotku, ho zvětšíte. 

Toto video,což mě překvapilo, nezačíná shotem různejch riderů, ale hned profilem Petra Suchýho, nosegrindy, 360flipy, nollie heelflipy, "bektela", 5-0 revert...Pak reklama na DC a jede se dál.. 

Dále MISTROVSTVÍ ČECH,  k tomu zpívají Severská Dvojka, fs boardslide change foot bs boardslide change foot fs boardslide-Lukáš Daněk, pak Jurášek-bs ollie north, Eda Alina, David Klos,Aleš Bubla, Karásek, Petr Molec, Kardelis-nolle double flip z double setu, Ondrejka-50-50 change foot bs ollie out, nosemanual revert nolile bs flip out, Ondro Leskovjanský-flat rail 50-50, Dan Eliášek-nollie flip a bs lipslide, Honza Minol- kickflip fs bluntslide to fakie na šikmým railu .

Lukáš Daněk 3. místo-ollie přes pyramidu, crooked

Michal Farkač 2.místo-feeble grind, crooked

Petr Horvát 1.místo-nollie flip transfer, fakie transfer, kickflip 50-50-a s toho má 25tisíc!

Reklama na Styx a další je... ...Wohnout-spíš to je takovej video klip. Reklama na nový video magazín "Praha 2003".

Následuje "Jeden den s Tomášem Vintrem"-řiká že se přestěhoval do Prahy, co pro něj znamená skateboarding a poté, následuje nollie 360flip na bangu pod dálnicí, fs boardslide, fs a switch fs ollie ze schodů a taky kickflip, pak ollie z 5tek, ollie z 5tek a frontside z pětek- nebo jich je víc? Nollie noseslide na Stalinovy, fakie 360flip, bs tailslide...

Jedeme do Německa na GLOBE WORLDCHAPIONSHIP OF SKATEBOARDING-Zered Baset-bs nosebluntslide, 5-0 na railu, Ryan Sheckler-kickflip indy, boardslide, Chet Thomas-fs flip gap, Ali Boulala, Flo Marfaing, Ricardo de Oliviera-fs boardslide na strašně dlouhým railu, 360flip do noseslidu, Ryan Johnson-transfer 50-50 na railu, Alan Mesquita, Inge, Bastien Salabanzi-kickflip fs boardslide, nollie flip noseslide. A první Greg Lutzka(z USA)- fs flip transfer, nollie fs boardslide, kickflip bs lipslide.

Pak skupina Severská dvojka.

Reklama na Peace a v ní Eda Alina.

A "Super Finále Redbull Local Hero"-Peter Molec-feeble ze sedmi a fs bluntslide, Tomáš Vintr-fs kickflip ze 7, Ondrejka-nollie crooked ze 7, Horvát-nosepick v mini rampě a fs flip ze 7, Petr Komárek-fs bluntslide ze sedmi, Jakub Brož-ollie 90cm, Lukáš Daněk-nosegrind, kickflip bs 5-0.

A první Jakub Brož-fs ollie 3schody ale nahoru, fakie fs tailslide, fakie flip.

Na Stalinovy Easy trik-50-50 v podání Maxima Habance, a na Štváně Hard trik a tím je blunt to fakie, vysvětluje Aleš Vodvářka.

A skvělý titulky-poslechněte si je!

(c) SK8WORLD 2004 desing by Larry

REKLAMA