Nastavte si tyto stránky jako Váše domovské stránky  Přidat tyto stránky k oblíbeným Ukáže, kolik je hodin a datum..

:: Recenze

Délka: 35min.

Www: vehicle.cz

Obálka

Takže přesto že je tohle video dost krátky fakt stoji za skousnuti.Za pouhejch 390,- Kč si můžete tuhle srandu pořídit například v Tora Bore,69ce,Mystiku atd..--!!!

Takže na videu uvidíte Tomáše Vintra-Bsg Forever,Michala Suchopára,Aleše Bublu"(BUBLÁDINA)" a Vaška Štechera  v lokalitách:

Čechy:Stalin,Štvanice na a okolí, Berounskej Plus a Interspar a nějakou loď...

Švédsko:Malmő

Německo:Frankfurt,Mnichov

Francie :Montpellier,Nimes,Paříž a Chelles.

Uvidíte tady kromě dost hustejch triku např.-Aleš Bubla-Kickflip to bs salad grind bs revert... Par pádů s následkem zvrtnutýho kotníku pár "Kastraci"  ale je tam hlavně dost hustejch triku a dost srandy třeba jak Štécha-(Stecher) p.... sloupek,nebo jak vypadá Bubla když spí....ESEMESKU Vintrovi vod  "Číči s růžovou ofinkou.." Atd.... No nebudu se rozepisovat nebo vykecám všechno, co dodat?? TO MUSÍTE VIDĚT !!!!

John